שלטים למזגן

     

 להצעת מחיר

לפרטים\הצעת מחיר
שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס
שלטים למזגן
 
שלטים למזגן הם חלק בלתי נפרד מהמזגן שלנו הן בעבודה והן בבית. כיום את מרבית המזגנים הביתיים, וגם מזגנים אשר נמצאים במשרדים או במגוון גדול של מוסדות, דוגמת אוניברסיטאות, בתי ספר, מכללות ומשרדי ממשלה וחנויות, לא מדליקים באופן ידני אלא בעזרתו של שלט למזגן. לא פעם מי שמחזיק בידיו את השלט הוא זה אשר קובע את הטמפרטורה הרצויה בחדר ואת עוצמת המזגן. במקומות מסוימים ניתן לכבות ולהדליק את המזגן באופן ידני או על ידי לחיצה על מתג קרוב שצמוד אליו אך את עוצמתו של המזגן ואת הטמפרטורה שלו עדיין ניתן אך ורק לווסת בעזרת שלט חיצוני. במקרים מסוימים, בין היתר על מנת לא לאבד את השלט אשר מפעיל את המזגן, ניתן להצמיד לקיר. זהו פתרון מצויין למזגן שממוקם בסלון, למשל.
 
שלטים למזגן בדרך כלל מגיעים אליכם בחבילה יחד עם המזגן עצמו. כך אם למשל הזמנתם מזגן של אלקטרה אתם תקבלו שלט אחד, או סט של שני שלטים, של אלקטרה. אם הזמנתם מזגן של אלקו אתם תקבלו שלט למזגן של אלקו, אם הזמנתם מזגן של מיצובישי אתם תקבלו שלט של מיצובישי המותאם באופן ספציפי למזגנים מהסוג הזה וכן הלאה. אם מתקלקל לכם השלט אשר מפעיל את המזגן אתם יכולים לתקן אותו במעבדת תיקונים פרטית, לתקן אותו בעזרתו של מתקן מזגנים או לפנות אל החברה אשר ממנה קניתם את המזגן על מנת שהיא תתקן עבורכם את השלט או שתחליף לכם אותו באחר. לרוב השירות הזה יהיה בתשלום.
 
שלטים למזגן ניתן גם להזמין ממגוון גדול של אתרי אינטרנט או ממתקני מזגנים שונים. כך שאם מתקלקל לכם אחד המתקנים הקרובים ללבכם, אותו שלט למזגן, יש לכם כתובת לפנות אליה על מנת להחליפו באחד אחר חדש. כאשר אתם רוכשים שלט למזגן בנפרד מהמזגן עצמו חשוב מאוד לוודא ולבדוק שהשלט עובד ושאין איתו שום בעיה. בדקו כמה פעמים האם אתם אכן מצליחים לכבות ולהדליק את המזגן בבית בעזרתו ואם אתם מצליחים לשנות את הטמפרטורה ואת עוצמת המזגן ללא בעיה. לא פעם כדאי שיהיה לכם שלט למזגן ספייר בבית שיכול להיות שמיש בדיוק במקרים בהם ממגוון סיבות השלט מפסיק לפעול. הרי באמצע הקיץ כשלא תפסיקו להזיע זהו זמן מאוד גרוע להיות בלי מזגן ובלי שלט תקין ופועל אשר מפעיל בקלות את המזגן.
 
שלטים למזגן, אם כן, הם מוצר אשר ניתן לתקן ולהחליף בקלות רבה ובמחירים שהם יחסית לא גבוהים. מידע אודות תיקון שלט למזגן המתאים למזגן הביתי שלכם, ומידע אודות קנייה של שלטים חדשים למזגן תוכלו למצוא ברשת האינטרנט. כמו כן, דרך האינטרנט תוכלו להשוות מחירים ולראות היכן הכי משתלם לכם והיכן הכי זול לכם מבחינה כלכלית לקנות שלטים למזגן.